O nas
 

Nieskrępowana ciekawość prowadzi do najlepszych rozwiązań. Zawsze.

Założone w Warszawie, studio FAAB, angażuje się w projekty w Polsce i na świecie. Tworzymy architekturę, krajobrazy, przestrzenie miejskie, wnętrza i grafikę użytkową, uzupełnione o nowoczesne rozwiązania inżynieryjne i doradztwo. Celem naszych szczegółowych analiz i uważnie prowadzonych projektów, jest realizacja innowacyjnych i nietuzinkowych budynków i przestrzeni. Jako stale rozwijający się zespół, szukamy rozwiązań dla szybko zmieniającego i rozwijającego się współczesnego świata, aspirując do patrzenia poza teraźniejszość.

photo: Bartosz Maciejewski

O nas

Nagrody

Jesteśmy laureatami konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Dzięki zwycięstwom, budynki według naszych projektów, zostały zrealizowane w Raciborzu, Bełchatowie oraz Warszawie. Byliśmy szczęśliwi, gdy wysoka ocena propozycji projektowej, pozwoliła naszemu Klientowi, wygrać przetarg na zakup atrakcyjnego gruntu od jednostki samorządu terytorialnego. Bierzemy udział w otwartych konkursach architektonicznych oraz zamkniętych, organizowanych przez Inwestorów. Udział w konkursach to możliwość przekraczania barier, testowania rozwiązań i nowych idei. Zawsze szukamy ukrytego potencjału miejsca i go wyzwalamy. Z korzyścią dla Inwestora i lokalnej społeczności.

zobaczsee nasze nagrody  >>

Publikacje

Wiemy, że architektura ma siłę kreowania informacji, często odczytywanej jako wyznacznik pozycji Inwestora, jego aspiracji i celów strategicznych. Może być również sposobem na dotarcie do pożądanej grupy odbiorców lub stworzenia wizerunku organizacji utożsamiającej się z określoną filozofią czy też wartościami. Zawsze staramy się wspomóc proces budowania marki naszego Klienta. Jednym z narzędzi jest publikacja prezentacji projektów lub zrealizowanych przestrzeni i obiektów. Dbamy o spójność przekazu. Informacje o naszych projektach są publikowane w wydawnictwach książkowych, czasopismach oraz przez media elektroniczne.

zobaczsee nasze publikacje  >>

Zaufali Nam

Posiadamy doświadczenie w realizowaniu inwestycji w różnorodnych formułach. Otrzymywaliśmy zlecenia w związku z wygranymi w otwartych konkursach architektonicznych oraz procedurach zamkniętych, organizowanych przez Inwestora. Nasze projekty były częścią ofert przygotowywanych w celu zakupu gruntu od jednostek samorządu terytorialnego. Współpracowaliśmy z instytucjami finansowanymi z budżetu państwa i samorządami. Wykonywaliśmy projekty dla koncernów giełdowych oraz tworzonych od podstaw firm rodzinnych. Zaufali nam Inwestorzy prywatni, realizujący swoje marzenia o własnym miejscu do mieszkania lub rozwijania biznesu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy dostosować się do dowolnej filozofii realizacyjnej.

zobaczsee z kim współpracowaliśmy  >>

Ludzie

Studio FAAB należy do Adama Białobrzeskiego oraz Adama Figurskiego, którzy są jego współzałożycielami i właścicielami. FAAB jest zarządzany przez współwłaścicieli oraz dyrektora ds. kreatywnych. Wspólnie, są odpowiedzialni, za rozwój biura oraz planowanie celów do zrealizowania w długim okresie. W FAAB, każdy z projektów, jest rozwijany przez zespół składający się z architekta prowadzącego, odpowiedzialnego za zarządzanie projektem, a także architektów projektu. W celu skorzystania z najlepszych możliwości i wypracowania optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, nasza praca jest wspierana przez szerokie grono specjalistów i ekspertów zewnętrznych z wielu dziedzin. Naszym największym potencjałem jest ciekawość, otwartość i dążenie do perfekcji.

zobaczsee kim jesteśmy  >>

Scroll to top Przewiń do góry